محل تبلیغات شما

خبر فوری

إنّا لله وإنّا إليهِ رَاجعُون

اگرمی خواهی تاریخ فوت سالهای گذشته ای 

روستای ارلان را بدانید . به ادامه مطلب نگاه کنید . ویا قسمت اول در پائین صفحه می توانید مشاهده کنید. این صفحه تاریخ فوت های امسال می باشد. و ضماٌ بعلت شیوع ویروس کرونا در مساجد مراسم گرفته نخواهد شد اجرکم عند الله

1399

ضمن عرض تسلیت درگذشت مرحوم مغفور  حاجی اصغر علی قلیزاده در تاریخ 1399/10/28 را به اهالی محترم و مهمان نواز

روستای ارلان و باغلار ارلان و دوستاران ایشان در شهرستان مرند و تهران و جاهای   دیگر بخصوص خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می کنم  خدا رحمت کنداز خداوند متعال برای روح پاک آن مرحوم علو درجات و مغفرت الهی و برای خانواده محترم ایشان صبر جزیل آرزومندیم.

ضمن عرض تسلیت درگذشت مرحوم مغفور  کربلایی علی زبان بند در تاریخ 1399/10/25 را به اهالی محترم و مهمان نواز

روستای ارلان و باغلار ارلان و دوستاران ایشان در شهرستان مرند و جاهای   دیگر بخصوص خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می کنم  خدا رحمت کنداز خداوند متعال برای روح پاک آن مرحوم علو درجات و مغفرت الهی و برای خانواده محترم ایشان صبر جزیل آرزومندیم.

ضمن عرض تسلیت درگذشت مرحوم مغفور  کربلایی علی اکبر عاطفیان در تاریخ 1399/10/24 را به اهالی محترم و مهمان نواز

روستای ارلان و باغلار ارلان و دوستاران ایشان در شهرستان خوی و جاهای   دیگر بخصوص خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می کنم بعلت شیوع ویروس کرونا در مسجد مراسم گرفته نخواهد شد خدا رحمت کنداز خداوند متعال برای روح پاک آن مرحوم علو درجات و مغفرت الهی و برای خانواده محترم ایشان صبر جزیل آرزومندیم.

ضمن عرض تسلیت درگذشت مرحوم مغفور  محمد علی هاشمی در تاریخ 1399/10/19 را به اهالی محترم و مهمان نواز

روستای ارلان و باغلار ارلان و دوستاران ایشان در شهرستان خوی و جاهای   دیگر بخصوص خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می کنم بعلت شیوع ویروس کرونا در مسجد مراسم گرفته نخواهد شد خدا رحمت کنداز خداوند متعال برای روح پاک آن مرحوم علو درجات و مغفرت الهی و برای خانواده محترم ایشان صبر جزیل آرزومندیم.

ضمن عرض تسلیت درگذشت مرحوم مغفور  محمد علی تابنده در تاریخ 1399/10/12 را به اهالی محترم و مهمان نواز

روستای ارلان و باغلار ارلان و دوستاران ایشان در جاهای   دیگر بخصوص خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می کنم بعلت شیوع ویروس کرونا در مسجد مراسم گرفته نخواهد شد خدا رحمت کنداز خداوند متعال برای روح پاک آن مرحوم علو درجات و مغفرت الهی و برای خانواده محترم ایشان صبر جزیل آرزومندیم.

ضمن عرض تسلیت درگذشت مرحومه مغفوره معصومه محمدیان همسر مرحوم مصیب رزقی در تاریخ 1399/9/9 را به اهالی محترم و مهمان نواز

روستای ارلان و باغلار ارلان و دوستاران ایشان و همسایگان آن مرحومه در روستای ارلان و مرند و بخصوص خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می کنم بعلت شیوع ویروس کرونا در مسجد مراسم گرفته نخواهد شد خدا رحمت کنداز خداوند متعال برای روح پاک آن مرحومه علو درجات و مغفرت الهی و برای خانواده محترم ایشان صبر عظیم آرزومندیم

ضمن عرض تسلیت درگذشت مرحومه مغفوره خدیجه مجیدپور همسر محمد رهبری در تاریخ 1399/9/5 را به اهالی محترم و مهمان نواز

روستای ارلان و باغلار ارلان و دوستاران ایشان و همسایگان آن مرحومه در روستای ارلان و  بخصوص خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می کنم بعلت شیوع ویروس کرونا در مسجد مراسم گرفته نخواهد شد خدا رحمت کنداز خداوند متعال برای روح پاک آن مرحومه علو درجات و مغفرت الهی و برای خانواده محترم ایشان صبر عظیم آرزومندیم

ضمن عرض تسلیت درگذشت مرحوم مغفور حاجی غلامرضا علامرضای  در تاریخ 1399/8/21 را به اهالی محترم و مهمان نواز

روستای ارلان و باغلار ارلان و دوستاران ایشان و همسایگان ایشان در مرند و در جاهای   دیگر بخصوص خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می کنم بعلت شیوع ویروس کرونا در مسجد مراسم گرفته نخواهد شد خدا رحمت کنداز خداوند متعال برای روح پاک آن مرحوم علو درجات و مغفرت الهی و برای خانواده محترم صبر عظیم آرزومندیم.

ضمن عرض تسلیت درگذشت مرحوم مغفور حاجی فرهاد درویشی  در تاریخ 1399/8/19 را به اهالی محترم و مهمان نواز

روستای ارلان و باغلار ارلان و دوستاران ایشان در جاهای   دیگر بخصوص خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می کنم بعلت شیوع ویروس کرونا در مسجد مراسم گرفته نخواهد شد خدا رحمت کنداز خداوند متعال برای روح پاک آن مرحوم علو درجات و مغفرت الهی و برای خانواده محترم صبر عظیم آرزومندیم.

ضمن عرض تسلیت درگذشت مرحومه مغفوره حاجیه خانم زهرا علیزاده فرزند مرحوم حاجی محمد حسین علیزاده در تاریخ 1399/8/19 را به اهالی محترم و مهمان نواز

روستای ارلان و باغلار ارلان و دوستاران ایشان و همسایگان آن مرحومه در روستای ارلان و  بخصوص خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می کنم بعلت شیوع ویروس کرونا در مسجد مراسم گرفته نخواهد شد خدا رحمت کنداز خداوند متعال برای روح پاک آن مرحومه علو درجات و مغفرت الهی و برای خانواده محترم ایشان صبر عظیم آرزومندیم

ضمن عرض تسلیت درگذشت مرحوم مغفور حسین روزی طلب  در تاریخ 1399/8/10 را به اهالی محترم و مهمان نواز

روستای ارلان و باغلار ارلان و دوستاران ایشان در جاهای   دیگر بخصوص خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می کنم بعلت شیوع ویروس کرونا در مسجد مراسم گرفته نخواهد شد خدا رحمت کنداز خداوند متعال برای روح پاک آن مرحوم علو درجات و مغفرت الهی و برای خانواده محترم صبر عظیم آرزومندیم.

ضمن عرض تسلیت درگذشت مرحومه مغفوره سریه علیزاده همسر مشهد بلال بلالی در تاریخ 1399/8/8 را به اهالی محترم و مهمان نواز

ضمن عرض تسلیت درگذشت مرحوم مغفورمهدیقلی پسندیده  در تاریخ 1399/7/30 را به اهالی محترم و مهمان نواز

روستای ارلان و باغلار ارلان و ارومیه و دوستاران ایشان در جاهای   دیگر بخصوص خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می کنم بعلت شیوع ویروس کرونا در مسجد مراسم گرفته نخواهد شد خدا رحمت کند از خداوند متعال برای روح پاک آن مرحوم علو درجات و مغفرت الهی و برای خانواده محترم صبر عظیم آرزومندیم

ضمن عرض تسلیت درگذشت مرحوم مغفور عسگر اکبری  در تاریخ 1399/7/24 را به اهالی محترم و مهمان نواز

روستای ارلان و باغلار ارلان و دوستاران ایشان در جاهای   دیگر بخصوص خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می کنم بعلت شیوع ویروس کرونا در مسجد مراسم گرفته نخواهد شد خدا رحمت کنداز خداوند متعال برای روح پاک آن مرحوم علو درجات و مغفرت الهی و برای خانواده محترم صبر عظیم آرزومندیم.فوت این مرد عزیز سکته مغزی می باشد

ضمن عرض تسلیت درگذشت مرحومه مغفوره حاجیه صفیه بلالی فرزند حاجی بلال همسر مشهد محمد علی علیزاده مادر گرامی حاجی محمد و حاجی علی علیزاده در تاریخ 1399/7/13 را به اهالی محترم و مهمان نواز

روستای ارلان و باغلار ارلان و دوستاران ایشان و همسایگان آن مرحومه در روستای ارلان و  بخصوص خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می کنم بعلت شیوع ویروس کرونا در مسجد مراسم گرفته نخواهد شد خدا رحمت کنداز خداوند متعال برای روح پاک آن مرحومه علو درجات و مغفرت الهی و برای خانواده محترم ایشان صبر عظیم آرزومندیم.ضمناٌ این مادر عزیز مادر مدیر وب سایت روستای ارلان حاجی علی می باشد

ضمن عرض تسلیت درگذشت مرحوم مغفور احد جعفری در تاریخ 1399/7/11 را به اهالی محترم و مهمان نواز

روستای ارلان و باغلار ارلان و دوستاران ایشان در جاهای   دیگر بخصوص خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می کنم بعلت شیوع ویروس کرونا در مسجد مراسم گرفته نخواهد شد خدا رحمت کنداز خداوند متعال برای روح پاک آن مرحوم علو درجات و مغفرت الهی و برای خانواده محترم صبر عظیم آرزومندیم.فوت این جوان پاک بر اثر تصادف می باشد

ضمن عرض تسلیت درگذشت مرحوم مغفورحسین پور محمد در تاریخ 1399/7/10 را به اهالی محترم و مهمان نواز

روستای ارلان و باغلار ارلان و دوستاران ایشان در  جاهای  دیگر بخصوص خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می کنم بعلت شیوع ویروس کرونا در مسجد مراسم گرفته نخواهد شد خدا رحمت کنداز خداوند متعال برای روح پاک آن مرحوم علو درجات و مغفرت الهی و برای خانواده محترم صبر عظیم آرزومندیم.علت فوت ایشان افتادن از درخت گردو می باشد

ضمن عرض تسلیت درگذشت مرحوم مغفورحاجی علی تناوری در تاریخ 1399/3/27 را به اهالی محترم و مهمان نواز

روستای ارلان و باغلار ارلان و دوستاران ایشان و همسایگان آن مرحوم در شهرستان مرند وجاهای   دیگر بخصوص خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می کنم بعلت شیوع ویروس کرونا در مسجد مراسم گرفته نخواهد شد خدا رحمت کنداز خداوند متعال برای روح پاک آن مرحوم علو درجات و مغفرت الهی و برای خانواده محترم صبر عظیم آرزومندیم.

ضمن عرض تسلیت درگذشت مرحوم مغفورآقا میر ابولفضل حسینی در تاریخ 1399/3/11 را به اهالی محترم و مهمان نواز

روستای ارلان و باغلار ارلان و دوستاران ایشان در شهرستان مرند وجاهای   دیگر بخصوص خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می کنم بعلت شیوع ویروس کرونا در مسجد مراسم گرفته نخواهد شد خدا رحمت کنداز خداوند متعال برای روح پاک آن مرحوم علو درجات و مغفرت الهی و برای خانواده محترم صبر عظیم آرزومندیم.

حاجی علی

حاجی علی

خداوند به پدر بنده آقای محمد علی علیزاده فرزند مرحوم حاجی محمد حسین علیزاده

و مرحومه زینب احساسی رحمت کند مرد خوبی بوداند

روستای ارلان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها